
| Parameter | Value |
|---|---|
| Length | 2 mm |
| Width | 1.25 mm |
| Termination | SMD/SMT |
| Max Operating Temperature | 125 °C |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Number of Pins | 5 |
| Height | 1.1 mm |
| Packaging | Reel |
| Thickness | 0.9 mm |
| Radiation Hardening | No |
| RoHS | Compliant |
| Polarity | Inverting |
| REACH SVHC | No SVHC |
| Contact Plating | Gold |
| Frequency | 100 MHz |
| Number of Elements | 1 |
| Output Current | 32 mA |
| Number of Circuits | 1 |
| Output Type | Open Drain |
| Max Supply Voltage | 5.5 V |
| Min Supply Voltage | 1.65 V |
| Max Output Current | 32 mA |
| Ambient Temperature Range High | 125 °C |
| Number of Channels | 1 |
| Number of Bits | 1 |
| Turn-On Delay Time | 6.5 ns |
| Quiescent Current | 10 µA |
| Propagation Delay | 3 ns |
| High Level Output Current | 32 mA |
| Low Level Output Current | 32 mA |
| Logic Function | Inverter |
| Number of Inputs | 1 |
| Number of Bits per Element | 1 |
| Number of Outputs | 1 |
| Nominal Supply Current | 10 µA |
| Number of Gates | 1 |
| Max Junction Temperature (Tj) | 150 °C |
| Number of Input Lines | 1 |
| Number of Output Lines | 1 |
| Schedule B | 8542390000 |
Stock: 4595
Distributors
pcbx
Unit Price$0.53177
Ext.Price$0.53177
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.53177 | $0.53177 |
| 10 | $0.38130 | $3.81300 |
| 25 | $0.34368 | $8.59200 |
| 50 | $0.32205 | $16.10250 |
| 100 | $0.30179 | $30.17900 |
| 300 | $0.28508 | $85.52400 |
| 500 | $0.26930 | $134.65000 |
| 1000 | $0.26076 | $260.76000 |
| 3000 | $0.24850 | $745.50000 |
| 5000 | $0.23681 | $1184.05000 |
